Become a model

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest JETSET spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Wilczej 44/8, 00-679 Warszawa, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego za numerem KRS 0000232957, numer NIP: 5262855188, REGON: 140122973 („JETSET”). Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce Prywatności. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem email: RODO@rebelmodels.pl.

TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez JETSET jako administratora danych osobowych, w celu weryfikacji kwestionariusza oraz przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na modelkę/modela. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce Prywatności JETSET.

× Jeżeli chcesz zacząć swoją przygodę z modelingiem i spełniasz poniższe warunki:
Dziewczyna: 14 – 22 lat, wzrost 173 – 182 cm
Mężczyzna: 18 – 30 lat, wzrost 184 – 190 cm
zgłoszenie załącz swoje świeże zdjęcia, bez makeup, okularów i czapek.
Przykładowe zdjęcia:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)